Logo Góralski Gościniec
left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 0-2 dziecko
-
+
Wiek 3-11 dziecko
-
+
Wiek 12-17 dziecko
-
+
Zamknij
Wybierz

Atrakcje w okolicy

Znajdź coś dla Siebie

Przyjazd

kalendarz

Wyjazd

kalendarz

Piękna i malownicza Okolica

Poczuj moc górskich atrakcji

Góralski Gościniec zlokalizowany jest w malowniczej miejscowości Suche w odległości 6 km od Zakopanego. Zatem stanowi on doskonałą bazę wypadową dla miłośników górskich atrakcji, term lub wyciągów.

Okoliczne szlaki i trasy rowerowe, narciarskie są zdecydowanie dla naszych gości na wyciągnięcie ręki.

Stoki narciarskie

Stacja narciarska Suche Ski - położna w bardzo bliskiej lokalizacji ( 900m ) od naszego Gościńca. Kolej krzesełkowa z trzema trasami narciarskimi oraz zapleczem gastronomicznym znajdująca się na północnym wzgórzu,​ jest wielkim atutem najdłużej utrzymującego się śniegu.

Stacja narciarska Małe Ciche - to duży kompleks narciarski składający się z siedmiu tras różnej długości z wyciągiem krzesełkowym, orczykowym której nie wątpliwą zaletą są piękne widoki na całą panoramę Tatr.

Kotelnica Białczanska to największa stacja narciarska na Podhalu. Jest doskonałym wyborem zarówno dla osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z narciarstwem jak i dla osob zaawansowanych.

Termy Podhalańskie

Podczas pobytu​ warto też skorzystać z dobrodziejstw naturalnych wód termalnych które znajdują się w nie dłużej odległości od naszego Gościńca takich jak: Termy Bukowina, Termy Szaflary, Termy Gorący Potok czy Termy Chochołowskie.

Szlaki górskie

Zaletą naszej lokalizacji jest bliskość szlaków jednym z nich jest Gubałówka na którą prowadzi ścieżka z pod samego Gościnca. Ponadto udając się na wycieczkę można zobaczyć wiele ciekawych miejsc takich jak : Nosal, Dolina Chochołowska, Gęsia Szyja lub Sarnia Skała.

Zobacz nas

na mapie

© 2024 Góralski Gościniec - wszystkie prawa zastrzeżone.

from by rentlab booking by hotres